Květen 2011

Veterinářka

7. května 2011 v 18:15 | Moniska |  Deníček Bena
Včera jsme jeli někam autem. Jako obvykle jsem hned skočil do auta a koukal z okénka.
Když jsme vystoupili, byli jsme ve městě. Vždycky je tam spousta různých pachů a mám tendenci všechno očichávat a očurávat.
Došli jsme před schody a dveře, nějací lidé tam stáli. Později jsem se dozvěděl, že jdeme k veterinářce ale že je tam až od dvou. No, ale byla tam fenka, kříženka retrívra a špice, ještě štěňátko. Alespoň jsem si měl s kým hrát, byla by tam jinak nuda. Jenom nás páníčci nechtěli pustit aby jsme si pořádně pohráli, protože by jsme si prý zamotali vodítka a ve městě nesmíme :(
Alespoň trochu jsme si hráli. Pak tam přišel nějaký pán s neměckým ovčákem, a ten se mě normálně bál! Opravdu, nekecám a to byl mnohonásobně větší než já. Byla to fena, vrčela na mě, já jsem párkrát štěknul, ale Moniska mě okřikla, tak jsem to nedělal. Všichni se nade mnou rozplývali, jak jsem roztomilý, ale také nad Kety, tou potvorou. Byla v přepravce ale pořád vyčuhovala ven, takže vynikla její drobounka roztomilá hlavička. Když si potom lehla na záda s vystaveným bříškem, mohli se ti lidé zbláznit. Jen tak mimochodem, je docela tlustá, ale pšš, nic jste neslyšeli ;-).

Potom jsme šli do čekárny, na řadu šli ti lidé se štěňátkem. Moniska mě dala na klín a hladila mě.
Pak jsme přišli na řadu a šli do ordinace. Moniska mě dala na ten hnusný, obrovský, bílý stůl, nesnáším ho. Vždycky se tam krčím a klepu se, tentokrát to nebylo jiné.
Přidržela mi hlavičku, přední část těla a dostal jsem píchanec do boku. Moc mi to nevadilo, skoro to nebylo cítit. Pak mi veterinářka ostřihala některé drápky, to už mi vadilo mnohem víc než samotný píchanec. Je to hrozné.. Brr...
Potom mi paní veterinářka nabídla piškot, ale já jsme si nevzal. Moniska mě dala dala ještě vyšetřit (to mi nechává dělat každý půlrok, i Ketyně) jsem zdravý a nic mi nechybí. Potom šla na řadu Kety, která je rovněž zdravá. Pořád utíkala k Monisce a chtěla pochovat. Mrcha jedna malá.
Pak jsme šli do zverimexu, kde mi Moniska koupila spot-on (proti klíšťatům), něco hlodavcům a jeli jsme domů.

Vyhodnocení SONŠ

1. května 2011 v 13:18 | Moniska
Je to už docela dlouho co jsem vyhlásila soutěž o nejlepší (nejoblíbenější) šelmu. Podívejte jak jste obstáli v anketách.